Stavební parcely


V lokalitě Pod skalkou Vám nabízíme 23 stavebních parcel o velikostech 650 až 1086 m2 umístěných v mírně svažitém terénu.

Ke každému z nabízených pozemků jsou nachystány inženýrské sítě jako je vodovod, splašková kanalizace, plynovod a elektřina.

Přístupové cesty jsou řešeny nově vybudovanými komunikacemi s chodníky pro pěší a veřejným osvětlením.

Pro celou lokalitu je vypracován regulační plán, který zajišťuje splynutí nově budované zástavby s tou stávající. Celý regulační plán je ke stažení níže.

Důležité body z regulačního plánu


  • Umístění na pozemku je definováno uliční čárou. Prostorové umístění není regulováno, dle stav. zákona musí však být stavba umístěna min. 2 metry od hranice pozemku.
  • Výška objektů rodinných domů max. 1.NP + obytné podkroví, nižší objekty typu bungalov jsou povoleny.
  • Střechy sedlové se sklonem 35 až 45 stupňů s plnými štíty nebo polovalbami. V odůvodněných případech lze uplatnit rovněž střechy valbové, případně pultové, zejména u dvorních křídel.
  • Střešní krytina skládaná tašková v barvě cihlově červené, červenohnědé případně hnědé.
  • Prosvětlení obytného podkroví střešními okny nebo střešními vikýři.
  • Koeficient zastavění 0,40 (možné zastavět max. 40% plochy pozemku)

Máte nějaký dotaz?


Jestliže Vás lokalita Pod skalkou zaujala, vybrali jste si svoji budoucí nemovitost nebo jste nenašli nějakou informaci, která Vás zajímá, kontaktujte nás.

+420 568 839 513
volejte v pracovní dny 7:00 - 16:00 hod

Naše webové stránky používají soubory cookie. Prohlížením našich webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace zde.